Заворожливі кадри: Міжнародне видавництво представить книгу про красу української природи

Новости
17.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Краєвиди Херсона, Миколаєва, Києва та інших куточків
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міжнародне авторитетне видавництво teNeues випустить книгу про красу природи України. Книга вийде під назвою The Beauty of Ukraine / Landscape Photography, а її екземпляри можна буде придбати у лавках по всьому світу. 

Знімки для книги робилися у різних куточках країни: у Миколаєві, Херсоні, Києві й інших містах. Красу української природи через призму свого об’єктива зобразив відомий у світі тревел-фотограф Євген Самученко.

"Для багатьох читачок і читачів наша книжка стане відкриттям, переосмисленням того, як мало ми знаємо про велику кількість виняткових місць в Україні та їхню історію. Вперше книжка про сучасну Україну публікується в міжнародному видавництві такого рівня. Безумовно, це велика перемога для українських видавців та авторів, можливість показати нашу країну модерновою, зацікавити весь світ у придбанні високоякісних книжок про Україну", – говорить видавчиня книги Люсія Бондар, яка почала роботу ще до повномасштабного вторгнення росії.

Читайте також: У Відні відкриється персональна виставка української художниці Hélène Litorelle

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).