The Power of Freedom: INTERTOP та UNITED24 випустили благодійну колекцію

Новости
29.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Увесь прибуток буде направлено на підтримку ЗСУ
ПОДЕЛИТЬСЯ

INTERTOP Fashionshop спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 випустили лімітовану благодійну колекцію, до якої увійшли футболки, худі та шопери зі слоганом UNITED24 The Power of Freedom та вишитим українським прапором. Увесь прибуток з продажу буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

"Після того як президент Володимир Зеленський записав звернення у футболці зі слоганом UNITED24 The Power of Freedom, ми отримали сотні листів від наших донорів та людей, які підтримують Україну, — говорить координаторка UNITED24 Ярослава Гресь. — Усі питали, де можна придбати таку саму, щоб висловлювати свою позицію та розділяти з Україною її боротьбу за свободу. Ми вдячні INTERTOP за ідею створення спільної колекції і сподіваємося побачити такі футболки, худі та сумки в багатьох країнах". 

Усі речі пошито в Україні. Таким чином INTERTOP підтримав вітчизняні виробництва. Вартість худі The Power of Freedom складає 1599 грн, футболки — 399 грн, а шопера — 499 грн. Колекція вже доступна за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

"Українці наразі об’єдналися заради спільної мети — перемогти ворога та підтримати наших захисників. INTERTOP Ukraine як головний український фешн-ритейлер використовує різні формати допомоги українським героям. Цього разу ми вирішили випустити лімітовану благодійну колекцію спільно з платформою UNITED24. Речі з цього дропу уособлюють силу свободи, наш незламний дух та віру в українську армію і народ. А маленький прапорець України, вишитий на футболці й худі, розміщено поруч із серцем, адже, де б ви не були, Україна завжди займатиме в ньому особливе місце", — коментує Марія Самплавська, CMO INTERTOP Ukraine.

Читайте також: Київський простір Avangarden інтегрує українські традиції у сучасне життя

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).