Isaia вирішили допомогти українським підліткам реалізувати свої мрії

Новости
22.10.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Спеціальний проєкт українського бренду
ПОДЕЛИТЬСЯ

За дослідженням Kantar в Україні, 81 % підлітків не можуть розвивати свій талант через брак можливостей та впевненості в собі. Тисячі з них зростають у складних життєвих обставинах: їхнім родинам недостатньо ресурсів.

Щоб підтримати талановитих підлітків на шляху до їхньої реалізації в креативних індустріях, італійський бренд одягу Isaia створив благодійну колекцію футболок. Усі кошти від продажів будуть перераховані до Фундації Дарини Жолдак у межах соціального проєкту, завдяки якому десять підлітків отримають грант на розвиток здібностей.

"Часто діти хочуть перетворити захоплення на професію, але не мають достатньо ресурсів для цього. У співпраці з соціальними службами ми оберемо підлітків, які отримають грант. Фінансова підтримка піде на необхідне обладнання чи навчальний курс, який допоможе реалізувати талант на професійному рівні", — коментує Марія Артеменко, громадська діячка, CEO Фундації Дарини Жолдак.

Колекція футболок Isaia була створена на честь десятиріччя київського магазину бренду. На футболках із колекції є QR-код, після сканування якого відкриється AR-ефект в Instagram. За допомогою нього бренд транслюватиме важливість культури та креативності в розвитку суспільства.  

"Проєкт Isaia має особливе соціальне значення і місію під внутрішньою назвою ”Кордонів не існує”. Нам важливо долучитися до розвитку талановитої молоді, оскільки наші з вами діти житимуть у майбутньому соціумі та будуватимуть життя з тим надбанням, яке ми їм залишимо", — розповідає співзасновниця і CEO бренду Isaia Єлизавета Даль.

Це не перша соціальна ініціатива бренду. Раніше київський бутик Isaia залучив 350 000 гривень на допомогу лікарням, які борються з COVID-19. Компанія також провела в Україні десятки освітніх і творчих подій для підтримання й популяризації талановитих українських митців.

Благодійну футболку можна замовити на сайті або придбати у бутику бренду за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 22.

Читайте також: Ralph Lauren отримають премію Delivering Good за активну благодійну діяльність

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
04.09.2021
Acne Studios
Худи
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).