Джамала виступила в Німеччині та зібрала 67 мільйонів євро

Новости
06.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Все для ЗСУ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вчора Джамала виступила на німецькому Нацвідборі та зібрала 67 млн євро для української армії. Вона виконала пісню "1944", з якою перемогла на "Євробаченні" у 2016 році. Про це співачка написала у своєму Instagram.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

У Німеччині переможницю конкурсу "Євробачення 2016" запросили на церемонію Нацвідбору. Зі сцени вона розповіла про події в Україні та подякувала за підтримку. 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Джамала наголосила, що має на меті інформаційну боротьбу і вона хоче, щоб вся Європа почула, що це не просто війна в Україні. "Це війна, це війна, яка відбувається в серці Європи. І мені дуже хочеться, щоб ми не стояли осторонь, не дивилися, що там стріляють, щоб ми дійсно були причетні до того, щоб допомогти всім нам зупинити цю війну, зупинити цю агресію. Це єдине, що я можу, — співати й говорити про це, зробити хоча б щось, щоб запобігти цьому", — сказала Джамала.

Також у своєму Instagram Джамала додала, що під час виступів у Німеччині та Румунії глядачі надсилатимуть SMS-повідомлення. Гроші, зібрані цим способом, також будуть направлені на підтримку української армії.

Слава Україні!

 

Читайте також:

Катя Осадча запустила телеграм-канал "Пошук зниклих"

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).