Jerry Heil, Alyona Alyona та Ela випустили трек до свята Івана Купала

Новости
08.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Справжня атмосфера давніх українських звичаїв
ПОДЕЛИТЬСЯ

Jerry Heil, Alyona Alyona та німецька співачка Ela випустили пісню Kupala, спеціально до свята Івана Купала. На ютуб-каналі Jerry Heil вийшов також кліп, у якому було зібрано кадри з фільму “Вечір на Івана Купала”, знятого 50 років тому на кіностудії Олександра Довженка. 

У пісні поєднуються українські фольклорні мотиви, сучасний реп і фрагменти німецькою мовою, виконані співачкою Ela.  «І відтепер кожна робота, яку ми створимо, нестиме у світ ідею геніальності української культури й музики зокрема. Неповторності її звучання. І цінності для світової індустрії. Ми вже це робимо! І фіт з Ela, німецькою співачкою, що заспівала українську пісню німецькою мовою, — феєричний початок!» — зазначила Jerry Heil на своїй інстаграм-сторінці

Пісню вже можна послухати в Spotify, Apple Music, YouTube MusicDeezer.

Івана Купала є давнім старослов’янським святом, яке відзначають з вечора 6 липня по вечір 7 липня. Традиційними обрядами у цю ніч є прикрашання купальського дерева, стрибання через вогнище, а також плетіння і пускання у воду вінків.

 

Читайте також:

Кейт Бланшетт стала продюсеркою фільму про життя Харкова під час війни

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).