Джиммі Кіммел стане ведучим премії "Оскар" — 2023

Новости
08.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Уже втретє
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наступної весни Джиммі Кіммел візьме участь у головній події Голлівуду і вже втретє виступить у ролі ведучого на церемонії вручення премії "Оскар". Раніше комік вів церемонію нагородження премії у 2017 та 2018 роках. Подія відбудеться 12 березня 2023 року у театрі Долбі в Лос-Анджелесі, США. 

Протягом останніх років захід демонстрував послідовне погіршення рейтингу, проте у 2022 році, у зв'язку з проведенням першої повноцінної церемонії після пандемії, показники значно покращилися.

"Бути запрошеним на вручення "Оскара" втретє — це або велика честь, або пастка. У будь-якому разі я вдячний Академії за те, що вона так швидко запросила мене, після того як інші відмовилися”, — зіронізував Кіммел у своїй заяві.

Виконавчі продюсери та шоуранери премії Гленн Вайс і Ріккі Кіршнер повідомили, що вони дуже схвильовані цією новиною: "Ми знаємо, що він буде веселим та готовим до всього”.

Зазначимо, претендентом на премію у номінації "Найкращий міжнародний фільм" від України стала стрічка "Клондайк" Марини Ер Горбач. Події драми "Клондайк" розгортаються у липні 2014 року на Донбасі. Молода пара готується стати батьками, а в їхніх стосунках виникають постійні непорозуміння. У той самий час чоловік прагне евакуювати дружину в більш безпечне місце, але вона відмовляється, навіть коли у селище вриваються озброєні угрупування та над головами збивають цивільний “Боїнг” рейсу МН17. 

Читайте також: Словник Collins Dictionary назвав Permacrisis словом року. Що воно означає та як пов’язане з війною в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).