Джоан Роулінг відкрила безкоштовний доступ до книжок про Гаррі Поттера в українському перекладі

Новости
26.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Письменниця підтримує українців з перших днів наступу
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джоан Роулінг відкрила безкоштовний доступ до усіх частин книжок про Гаррі Поттера в українському перекладі. Отримати електронні видання можна на сайті Pottermore Publishing. Про це письменниця розповіла на своїй сторінці у Twitter.

"Коли почалося вторгнення в Україну, наша команда була шокована тим, який вплив це має на безліч людей. Нам, як і всім іншим, хотілося надати хоча б якусь допомогу. Тому ми намагаємося надати безплатний доступ до електронних книг про Гаррі Поттера всім, хто постраждав від війни", — говориться у заяві видавництва Роулінг.

Варто зазначити, що Джоан підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Так, раніше письменниця переказала 1 мільйон фунтів на допомогу українським дітям, що постраждали від воєнних дій. У своєму профілі у Twitter Джоан доповнює публікації, що стосуються України, хештегом #SlavaUkraini й емодзі сердечок синього й жовтого кольорів.

Читайте також: Режисерка Агнешка Голланд розкритикувала Каннський фестиваль за показ російського фільму

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).