Джо Байден підписав закон про захист одностатевих і міжрасових шлюбів

Новости
15.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Президент Сполучених Штатів стверджує, що країна стала ще ближчою до рівності та свободи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джо Байден підписав "Акт про повагу до шлюбу", про що повідомив у Twitter. Закон забезпечує федеральний захист одностатевих і міжрасових шлюбів. 

"Протягом більшої частини історії нашої країни ми відмовляли міжрасовим парам та одностатевим парам у цьому захисті. Ми не могли ставитися до них із рівною гідністю і повагою. А тепер цей закон вимагає, щоб міжрасові та одностатеві шлюби були визнані чинними у кожному штаті країни", - стверджує політик.

Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі відмітила, що закон сприяє забезпеченню суспільної рівності. 

«Кожен заслуговує насолоджуватися чарівністю благословення будувати союз із людиною, яку кохаєш», – сказала вона.

Новий закон забороняє штатам заперечувати дійсність шлюбу, законно укладеного в будь-якому штаті, ґрунтуючи рішення на основі статі, раси або етнічного походження. У тому числі новий припис нівелює закон про захист шлюбу, який характеризував  шлюб як союз між чоловіком і жінкою.

Раніше законопроєкт про захист права громадян на укладення одностатевих і міжрасових шлюбів підтримали в Конгресі представники обох партій.

Читайте також: Stop the Bombs: Cтела Маккартні представила колаборацію з японським художником Йосітомо Нарою

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).