Джонні Депп зареєструвався в TikTok і присвятив перше відео своїм фанатам

Новости
08.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ембер вже відреагувала на нову заяву актора
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джонні Депп приєднався до мільйонної спільноти користувачів TikTok. За першу добу на сторінку голлівудського актора підписалося більше восьми мільйонів шанувальників. Сам Депп водночас поки що не слідкує ні за ким на платформі.

Крім того, зірка "Піратів Карибського моря" виклав свій перший ролик у TikTok. Він присвятив його вдячності своїм фанатам, які активно підтримували актора у період гучних судових розбирань з Ембер Герд.

 

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys

"Усім моїм найдорожчим, відданим і непохитним прихильникам. Ми всюди були разом, ми все бачили. Ми пройшли разом один шлях. Ми вчинили правильно разом, все через те, що ви піклувались про мене. А тепер ми всі разом будемо рухатися вперед", — підписав ролик Джонні Депп.

Представники його колишньої дружини Ембер Герд вже відреагували на нову заяву Деппа. Ті вважають, що перемога Джонні у суді похитне права жінок у всьому світі: "Послання вердикту жертвам домашнього насильства… бійтеся встати та заговорити".

Читайте також: Джонні Депп переміг у суді проти Ембер Герд: Вирок присяжних і перші коментарі знаменитостей

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).