Лляні сукні на ґудзиках та бавовняні сумки у літньому дропі бренду Jul

Новости
21.07.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
По дорозі на пляж
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього року літо зовсім незвичне. Ми всі опинилися досить ізольованими від світу, а значить почали їздити Україною, відкривати для себе нові локальні напрями, непопулярні маршрути. І якщо раніше у більшості випадків на вихідні ми б не роздумуючи поїхали до Одеси або Львова, то сьогодні перед нами величезний вибір: верховинські полонини, рожеві озера, капища затоплених Гусинців. Список може бути безкінечним.
Але після затяжного карантину навіть невелика вилазка на природу за місто або просто у ботанічний сад перетворюється у справжню подорож. Для тих, хто хоче провести цей час з особливим комфортом, Jul створили спеціальну пляжну колекцію, речі з якої стануть у пригоді як для пікніка з друзями, лежання біля басейну, повного усамітнення на природі, так і для життя у місті.

До колекції увійшло дві лляні сукні з ґудзиками на всю довжину у двох кольорових варіаціях — чорній і білій, дві моделі бавовняних сумок — шопер на класичних ручках та ручках-зав’язках у чорному та молочному кольорах у комбінації з ковдрою, яка не займає багато місця, проте дозволить повалятися на траві у міському парку. До капсули також увійшов рожевий купальник — ідеальне доповнення для тих, хто не уявляє свого літа без морського узбережжя або басейну. Всі речі з літньої капсули легко поєднуються між собою.

Дивіться також: https://officiel-online.com/lmoda/sjemka/jul-brand-second-summer-drop/

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).