Майкл Б. Джордан та Брі Ларсон рятують Джеймі Фокса від в'язниці в трейлері фільму "Судити по совісті"

Новости
19.09.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Засновано на реальних подіях
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кінокомпанія Warner Bros. опублікувала трейлер фільму “Судити по совісті”, знятого за однойменною автобіографічною книгою адвоката Браяна Стівенсона.

Режисером фільму став Дестін Креттон, а головні ролі дісталися Брі Ларсон (“Капітан Марвел”), Майклу Б. Джордану (“Чорна Пантера”), Джеймі Фоксу (“На драйві”) та іншим.

Стрічка “Судити по совісті” заснована на реальних подіях, які розповідають історію молодого адвоката Браяна Стівенсона (Майкл Б. Джордан), що присвятив своє життя боротьбі за справедливість. Після закінчення Гарварду Стівенсон вирушає до Алабами з метою захищати незаконно засуджених людей. Однією зі справ в кар’єрі Браяна стала справа Уолтера Макміллана (Джеймі Фокс), якого у 1987 році засудили за вбивство 18-річної дівчини. Під час судового процесу адвокат зіштовхнувся з расизмом, брехнею та цілою низкою юридичних та політичних маневрів.

Це була найважча справа, над якою працював Стівенсон, і саме вона лягла у сюжет фільму “Судити по совісті”.

Прем’єра фільму — 9 січня 2020 року.

Читайте также: Смотрите: Первый трейлер украинского фильма "Домой", выдвинутого на "Оскар"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
21.10.2019
Oberig
Сережки
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).