Каньє Вест припиняє співпрацю з Adidas, Gap та іншими модними брендами

Новости
13.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Однак останній контракт репера закінчується у 2030 році
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський репер Каньє Вест, відомий також як Ye, розповів у своєму новому інтерв’ю Bloomberg Business, що віднині більше не укладатиме корпоративних угод з іншими компаніями. Раніше співак співпрацював з Adidas і Gap, до того ж угоди з цими компаніями у Веста досі діють, проте сам він заявив, що йому потрібно рухатися далі вже самостійно.

“Мені час йти самому. Все добре. Я заробляв гроші для компаній. Компанії заробляли гроші для мене. Ми створили ідеї, які назавжди змінять уявлення про одяг. Кругла куртка, капці Foam runner, шльопанці Yeezy slides, які змінили взуттєву промисловість. Тепер для Ye настав час створити нову галузь. Між мною та аудиторією більше немає компаній”, — повідомив репер в інтерв’ю.

У Adidas та Каньє Веста часто виникали розбіжності під час співпраці, які стосувалися керування лінійкою кросівок. Останнім конфліктом стало те, що репер звинуватив компанію у копіюванні його дизайну Yeezy. Незважаючи на це угода з Adidas у Веста діє до 2026 року, а з Gap аж до 2030. Самі компанії не прокоментували заяву співака щодо припинення співпраці. 

Також Каньє Вест поділився своїми майбутніми планами та розповів, що хоче відкрити у США власні кампуси "Донда", названі на честь його матері, у яких будуть розміщені магазини, гуртожитки, школи та ферми. Все, що там продаватиметься, буде унікальним для фізичних та онлайн-магазинів Yeezy. Окрім того, репер продовжить керувати магазином електронної комерції Yeezy Supply, який є основною точкою випуску нових товарів Yeezy.

Читайте також: Деніел Крейг повертається до розплутування злочинів у трейлері довгоочікуваного сиквелу “Ножі наголо”

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).