"Ти не знаєш, що таке війна": Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної дівчинки з України

Новости
27.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Війна очима дитини
ПОДЕЛИТЬСЯ

У червні 2022 року щоденник 12-річної дівчинки Єви з України було виставлено на аукціон. У своїх мемуарах маленька українка розповідала про пережитий досвід евакуації з Харкова разом з бабусею. Щоденник Єви порівнюють з розповідями єврейської дівчини Анни Франк, що пройшла через тортури гітлерівців.

25 жовтня книга "Ти не знаєш, що таке війна" з’явилася у магазинах в англійському перекладі. Також видавництво Bloomsbury ініціювало створення аудіоверсії щоденника Єви. Голосом українки говоритиме акторка Кіра Найтлі.

"Це неймовірно важлива історія, яка водночас сильна та глибоко зворушлива. Для мене велика честь — бути причетною до цієї публікації, яка розповідає надзвичайну історію натхнення та хоробрості Єви", – говорить Кіра Найтлі.

Читайте також: "Ще один день: щоденники війни": онлайн-виставка експонатів, створених українцями під час повномасштабного вторгнення росії

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).