Ciao Kendall: Кендалл Дженнер перевтілюється в героїнь світового кіно у рекламі Reserved

Новости
02.10.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Акторські здібності
ПОДЕЛИТЬСЯ

У продовження кампаній з Кейт Мосс, Сінді Кроуфорд, Адвоа Абоа та Іриною Шейк, польський модний бренд Reserved запросив до співпраці ще одну світову зірку – топ-модель Кендалл Дженнер. Модель стала обличчям колекції осінь-зима 2019.

За сюжетом у сюрреалістичному відео режисера Гордона Фон Штайнера Кендалл перевтілюється у найвідоміших зірок італійських фільмів, вона проявляє природний акторський талант, спокушає та заграє з камерою. В одній сцені вона італійська аристократка зі старих фільмів, в іншій — божевільна ретродівчина, захоплена танцями. Ми бачимо її як молоду бунтарку 1990-х і як сирену, що плаває у великому акваріумі.

Кендалл міняє багато образів Reserved у цій кампанії. В одній сцені вона нагадує витончену Софі Лорен в фільмі "Шлюб по-італійськи", а в іншій - дівчинку Наталі Портман з "Леона".

Гордон Фон Штайнер виступив не тільки як режисер, але й як сценарист та хореограф фешн-відео Ciao Kendall!. Це не перша співпраця режисера з брендом, раніше він створив ще дві кампанії, Reserved #ILoveYouCindy і #IcanBoogie. Стилізував міні-кліп відомий світовий стиліст Джейкоб К.

Дивіться також: Яркие цвета, соломенные шляпы и спортивный шик в коллекции Reserved

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).