Canceling: Кім Кардашьян засудила Каньє Веста за антисемітські вислови, Adidas розривають контракт з репером

Новости
25.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Непробачливі вчинки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кім Кардашьян порушила мовчання щодо скандальних висловлювань свого ексчоловіка Каньє Веста. Знаменитість засудила вчинки репера, призвавши до "негайного закінчення насилля". Свій коментар Кім опублікувала на офіційній сторінці в інстаграмі.

"Мова ненависті ніколи не була нормальною чи пробачливою. Я стою разом з єврейською громадою і закликаю до негайного припинення жахливого насильства та ненависної риторики щодо неї", – заявила Кім Кардашьян.

Свої рекламні та ділові контракти з Каньє Вестом вже офіційно закінчили Balenciaga. Сьогодні також стало відомо, що зв’язки з репером розірвуть і Adidas. Директорський склад компанії публічно висловився про неприйнятність роботи зі знаменитістю після його скандальних заяв.

Нагадаємо, Каньє Вест опублікував ряд суперечливих постів в інстаграмі та твіттері щодо єврейської спільноти. Раніше репер також з’явився у футболці з написом White Lives Matter, яку Антидифамаційна ліга вважає "лозунгом ненависті".

Читайте також: Принцеса Анна вручила Деніелу Крейгу лицарський орден

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).