Букінгемський палац представив перший офіційний портрет Чарльза III

Новости
30.03.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Для коронації
ПОДЕЛИТЬСЯ

Букінгемський палац представив офіційний портрет Чарльза III. Це перший портрет члена монаршої родини після смерті королеви Єлизавети II. Його використають як обкладинку до спеціального номеру Illustrated London News, присвяченого коронації Чарльза III.

Портрет створював художник Аластер Барфорд. У 2015 році він малював відомий портрет королеви Єлизавети II, який зараз прикрашає стіни Букінгемського палацу.

На портреті Чарльза III є помітна деталь, яка окреслює одну з головних цінностей спадкоємця престолу. Це – браслет, який королю подарував вождь корінного народу Еквадорської Амазонії. Аксесуар говорить про інтерес Чарльза III до проблем екології та бажання кардинальних змін.

Аластер Барфорд розповідає, що король не позував спеціально для написання портрету. Натомість художник декілька годин спостерігав за Чарльзом III під час прийому гостей у Букінгемському палаці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).