X Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" перенесуть на серпень

Новости
26.03.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Фестивалю бути
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 20 по 24 травня на території "Мистецького Арсеналу" в Києві мав відбутися щорічний "Книжковий Арсенал". У зв'язку з поширенням пандемії COVID-19, організатори вирішили не наражати на небезпеку учасників та відвідувачів і перенести захід на кінець серпня цього року.

Раніше повідомлялося, що "Книжковий Арсенал" буде перенесено на квітень, проте рішення Кабінету міністрів України про продовження карантину до 24 квітня все змінило.

“Ми готові провести Х Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі "Мистецького Арсеналу", в його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому команда "Книжкового Арсеналу" продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею”, — зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Цьогорічний “Книжковий Арсенал” мав відбутися під темою “оптимісти та скептики”, а куратором став літературознавець Ростислав Семків.

За словами команди фестивалю, це дуже непросте рішення, але безпека та здоров'я людей завжди на першому місці.

"Книжковий Арсенал" є міжнародною подією, яку щороку відвідує понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 55 тисяч гостей.

Читайте также: Медитации, тренировки, лекции: Kurazh запустили онлайн-платформу на время карантина

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).