Київ увійшов в помаранчеву зону епідеміологічної небезпеки: Що це означає?

Новости
11.09.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові обмеження з 14 вересня
ПОДЕЛИТЬСЯ

На ранок 11 вересня в Україні зафіксовано 3 144 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу. Загалом в країні зареєстровано 148 756 випадків COVID-19, з них 3 076 летальних, 67 005 пацієнтів одужали.

В столиці України за минулу добу кількість киян, які захворіли на коронавірус, збільшилась на 404 особи.

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19, Київ увійшов до помаранчевої зони епідеміологічної небезпеки. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко. Тому за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій у Києві знову запровадять низку обмежень.

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб — 1 особа на 10 м2 площі будівлі.
  • Заборонено роботу закладів розміщення (хостелів, турбаз), окрім готелів.
  • Заборонена діяльність розважальних закладів та ресторанів вночі.
  • Заборонена планова госпіталізація (окрім допомоги породіллям і вагітним, екстрених випадків, онкологічної та паліативної допомоги).
  • Також під заборону потрапили спортзали та фітнес-центри.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом повинно здійснюватись тільки в кількості 50% місць для сидіння.
  • Викладачам у школах та вузах необхідно обов’язково носити захисні щитки або маски під час лекцій і уроків. А одночасно в аудиторії не повинно знаходитись більше 20 осіб.
  • Кінотеатри та театри можуть працювати за умови заповненості залів не більше ніж наполовину.

 

Крім того, обов'язковими залишаються носіння масок у громадських місцях і транспорті та заборона на перебування на вулицях без документів, які посвідчують особу.

Нові правила почнуть діяти в Києві з 14 вересня 2020 року.

Читайте также: В Украине продлили адаптивный карантин до 31 октября

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).