Київські блокпости стали дитячими арт-інсталяціями

Новости
22.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Малеча не повинна бачити війни
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська компанія "Бетон від Ковальської" представила арт-інсталяцію для дітей, перетворивши бетонні блокпости на казкових персонажів. Так, у Києві оселилися десять різнокольорових героїв на імена Напотемко, Несонька, Тремплик, Мовчатко, Дзиглик, Хтознасіо, Додомця, Застиглик, Скиглик та Турботлик.

Лейтмотив проєкту – діти не повинні бачити війну, а особливо у період свят. На кожній з бетонних інсталяцій можна знайти QR-код. За посиланням батьки та діти отримають квест, який допоможе відшукати місця розташування всіх десяти персонажів.

"Інсталяції на вулицях Києва та квест-гра зроблені для дітей та їхніх батьків, щоб нагадати, що в ці важкі для України часи діти все ж повинні мати зимові свята та відчуття дива", – розповідають у компанії "Бетон від Ковальської".

Також за посиланням можна відправити донат у фонд "Діти Героїв". Некомерційна організація займається психологічним відновленням дітей загиблих українських військових. Кожен донат допомагає фонду піклуватися про більшу кількість малечі, яка наразі цього потребує.

Читайте також: Спадщина, промисловість і науковий квартал: Фонд британського архітектора Нормана Фостера розповів про відбудову Харкова

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).