Кайлі Дженнер зустрічається з Тімоті Шаламе

Новости
18.04.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
За словами джерел, наближених до знаменитостей
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе зустрічаються. За словами джерела, наближеного до знаменитостей, пара проводить багато часу разом, але поки що не готова робити свої стосунки публічними. Про це повідомляє видання Entertainment Tonight.

"Вони поводять себе невимушено. Кайлі подобається проводити час з Тімоті та дивитися, куди це призведе. Для неї це дуже весело, бо їх спілкування відрізняється від її минулих стосунків", – розповідає інсайдер, натякаючи на роман Дженнер з репером Тревісом Скоттом.

Вперше чутки про роман знаменитостей з’явилися на початку квітня 2023 року. Фанати Кайлі та Тімоті очікували побачити пару на «Коачеллі», однак Дженнер відвідала музичний фестиваль разом зі своїми друзями. "Кайлі вирішила, що не хоче оприлюднювати інформацію про Тімоті. Вона просто хотіла розслабитися та повеселитися зі своїми друзями", – розповідає джерело.

Ні Кайлі Дженнер, ні Тімоті Шаламе поки що офіційно не підтвердили свої стосунки.

 

Читайте також: Венсан Кассель і Тіна Кунакі розлучилися після п’яти років спільного життя

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).