Розглядаємо: Розалія — зірка нового елегантного кампейну Lady Dior

Новини
17.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перше знімання співачки в ролі глобальної амбасадорки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після вишуканої появи на Met Gala 2024 у чорній кутюрній сукні Dior, робота над якою тривала 1,800 годин, співачка Розалія офіційно закріплює свої взаємини з модним будинком. Тепер — як зірка кампейну культової сумки Lady Dior у ролі новопризначеної глобальної амбасадорки дому.

«Я закохалася в музику Розалії з самого початку», — зазначала про нову глобальну амбасадорку креативна директорка Dior Марія Грація К’юрі. «Пізніше я заглибилася в її творчість і була вражена її самовіддачею як музикантки та продюсерки». 

У руках Розалії в кампейні — легендарна й лаконічна сумка Lady Dior. Із сезону в сезон вона переосмислюється креативною директоркою Марією Грацією К’юрі, розкриваючись в безпрецедентних варіаціях і поєднуючи спадщину дому з його оновленими виробами.

Створена з матової або лакованої шкіри, Lady Dior прошита фірмовими лініями візерунка cannage. Вишуканість сумки підкреслюють дорогоцінна обробка, а особливий шарм Dior передають літерні брелоки, що завершують композицію легендарного виробу модного дому. 

«Серед світла й тіні американський художник і фотограф Коллер Шорр красномовно передає природну самобутність Розалії, її магнетичну ауру, те, як вона робить Lady Dior своєю, дозволяючи численним проявам елегантності сяяти», — описують у Dior новий кампейн. Так, знімання зі співачкою — це ода свободі та яскравій енергії, що передає мистецтво й ультрамодерна Розалія.

Читайте також: Одягнутися як: королева невимушених образів Кейт Бланшетт.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).