Зворушливий триб’ют сім’ї: Лана Дель Рей випускає пісню The Grunts

Новости
16.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відверта рефлексія
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська співачка Лана Дель Рей представила третій сингл The Grants із майбутнього альбому Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd. У новій пісні співачка згадує свою сім’ю, зокрема назва треку походить від справжнього прізвища зірки — Грант. Знаменитість обіцяє зберігати пам’ять про свою родину попри все.

Лана Дель Рей присвячує деякі рядки треку своєму дядьку Девіду Гранту, що загинув у 2016 під час сходження на Скелясті гори в Колорадо. Співачка використовує такі слова в синглі: “Я заберу тебе з собою. Як Скелясті гори”. Ця фраза є до того ж триб’ютом американському співаку Джону Денверу.

Авторка пісень згадує свою племінницю, Фенікс Пікенс-Грант, а також бабусю Синтію К. Грант, яка померла у 2021. “Остання усмішка моєї бабусі, я теж заберу її з собою. Це прекрасне життя, — співає Лана Дель Рей. — Пам’ятайте про це і для мене”.

Новий альбом зірки Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd вийде 24 березня. Раніше Лана Дель Рей випустила заголовний трек та 7-хвилинну пісню A&W, які є частиною майбутнього релізу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).