Lancôme проведуть благодійну ініціативу до Дня матері, аби допомогти дітям із вродженими вадами серця

Новини
07.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 1 до 31 травня 2024 року 100 грн від кожного засобу Lancôme передасть до благодійного фонду «ТВОЯ ОПОРА» на операції дітям із вродженими вадами серця
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уже другий рік поспіль Lancôme запускає благодійну ініціативу, ціль якої — допомога діткам із вродженими вадами серця. У травні 2023 року бренду вже вдалося передати 1 000 000 грн до благодійного фонду «ТВОЯ ОПОРА». Цього року, з нагоди міжнародного свята Дня матері (12 травня), Lancôme також мріють зробити кожну маму щасливою, а її дитину — здоровою, адже це — найважливіша цінність і найкращий подарунок.

З 1 до 31 травня 2024 року 100 грн від продажу кожного засобу Lancôme передасть до одного з найбільших благодійних фондів в Україні — «ТВОЯ ОПОРА». Це єдина українська організація, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я). Фонд існує з 2014 року, і наразі підтримує понад 135 українських лікарень та забезпечує їх медикаментами й обладнанням. Зокрема, фонду вже вдалося допомогти 7 643 дітям.

Як і минулого року, ціль бренду — 1 000 000 грн. Приєднуйтеся до ініціативи — обирайте улюблені засоби та закохуйтеся в нові у всіх авторизованих точках продажу Lancôme, аби наблизити когось до дуже заповітної мрії!

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).