Lancôme ініціювали збір на допомогу дітям із вродженими вадами серця

Новости
08.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Мета - 1 мільйон гривень
ПОДЕЛИТЬСЯ

З нагоди міжнародного свята Дня матері, 14 травня, Lancôme оголошує збір 1 000 000 грн на операції для дітей із вродженими вадами серця.

З мрією зробити кожну маму щасливою, а її дитину — здоровою, протягом травня 100 грн від продажу кожного засобу Lancôme передаватиме до одного з найбільших благодійних фондів в Україні — "ТВОЯ ОПОРА". Це єдина українська організація, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я). Фонд існує з 2014 року, і наразі підтримує понад 120 українських лікарень та забезпечує їх медикаментами й обладнанням. Зокрема, "Твоя опора" допомагає дітям із вродженими вадами серця — фонду вже вдалося врятувати понад 4 600 маленьких пацієнтів. 

Lancôme прагне зробити кожну маму щасливою не лише в День матері, а й завжди! Тому бренд запрошує взяти участь у благодійному проєкті та разом врятувати дитячі серця. Також на згадку про участь у проєкті, 8–14 травня Lancôme подарує срібний браслет GUZEMA до кожного замовлення від 4000 грн у мережі магазинів Brocard, Aromateque та інтернет-магазині makeup.com.ua.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).