Благодійний магазин "Ласка" збирає кошти на відкриття сортувальної станції одягу

Новости
22.03.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Боротьба з проблемами переспоживання
ПОДЕЛИТЬСЯ

Благодійний магазин "Ласка"  один з перших соціальних бізнесів в Україні, що займається проблемами екології. "Ласка" приймає використаний одяг, 85% з якого віддає нужденним і 15% продає в магазинах. 60% прибутку направляються на інші соціальні та благодійні проекти.

За рік в "Ласку" передають близько 84 тонн одягу від 20 000 людей. За допомогою сортувальної станції текстилю в проекті хочуть мінімізувати вплив перевиробництва одягу на зовнішнє середовище, зокрема екологію Києва. “Благодійний магазин "Ласка" вирішив створити сортувальну станцію, щоб спробувати посприяти вирішенню глобальної екологічної проблеми на місцевому, київському, рівні і дати змогу містянам долучитися до свідомого споживання одягу”, пояснюють в організації. Сьогодні в Україні немає сортувальних станцій текстилю, а переробці підлягають лише тканини з натуральним складом не менш 80%.

Станція стане основним місцем сортування речей, які віддають в магазин. Відсортований одяг планують передавати на переробку, перепродаж і в благодійні фонди. Зараз магазин шукає фінансування для першого року роботи станції 1,5 мільйона гривень. “Наш план за перший рік існування зробити станцію самоокупною, але, щоб протестувати всі можливі варіанти, нам потрібна ваша підтримка в перший рік, — пояснює магазин. — На краудфандинговій платформі “Спільнокошт” ми плануємо зібрати 326 000 грн, але будемо раді, якщо ця сума буде більшою”. Підтримати проект можна за посиланням.

Читайте также: "Україна без сміття" открыли магазин с экотоварами

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
23.09.2019
ISABEL MARANT
Юбка
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).