Вийшов український трейлер фільму «Спадкоємець» французького режисера Ксав'є Леграна

Новини
03.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Стрічка з’явиться на широких екранах вже в травні
ПОДЕЛИТЬСЯ

2 травня в українських кінотеатрах покажуть провокаційний психологічний трилер «Спадкоємець» - другу режисерську та сценарну роботу французького режисера Ксавʼє Леґрана в повнометражному кіно. Його короткометражна стрічка «Перш ніж утратити все» (2014) була номінована на «Оскар», а дебютний повний метр «Опіка» (2017) приніс творцю на Венеційському кінофестивалі «Срібного Лева» за режисуру та Приз за найкращий дебют.

У центрі сюжету — модельєр Елліас Барнес, який у 30 років стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

Фільм заснований на книзі письменника Александра Постеля — лауреата французьких літературних премій.

Головну роль модельєра у фільмі зіграв також досвідчений актор Марк-Андре Ґронден, відомий роллю хокеїста у «Вибивайлі» (Goon). Також у фільмі знімалися Ів Жак («Авіатор», «І все ж Лоранс»), Анн-Елізабет Боссе («Уявне кохання», «Дівчина мого брата»), Венсан Леклерк («Уцілілий») тощо.

Продюсером став Сільвен Корбейл, відомий співпрацею з Ксав’є Доланом у стрічках «Це всього лиш кінець світу» й «Мамочка». Над монтажем працював Йоргос Лампрінос, який працював з оскароносним «Батьком» з Ентоні Гопкінсом. Художник-постановник — Сільвен Леметр («Фрагменти жінки»).

Світова премʼєра «Спадкоємця» відбулася в офіційному конкурсі Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні у 2023 році.

У рецензії на «Спадкоємця» журнал Variety назвав фільм «провокаційним психологічним трилером із набагато глибшою психологією, ніж зазвичай пропонує цей жанр». Присвячений кінематографу європейський мережевий портал Cineuropa характеризує стрічку як «незвичайний фільм», тоді як британський кіножурнал Screen Daily пише, що «це несподівано агресивний напад на нерви глядача, враховуючи його інтелектуальний, майже езотеричний розмах».

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).