Lever Couture створили благодійний проєкт, до якого приєдналися Міла Йовович та інші знаменитості

Новости
25.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
100% усіх зібраних коштів будуть передані Фонду Олени Зеленської
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська дизайнерка Леся Верлінгіері створила унікальний проєкт на підтримку країни. Леся презентує проект у співпраці з креативним директором Дженні Уільямс, художнім директором Річчі Уільямс, OWOW Agency та маркетинговим агентством Chest Of Wonders. 

Новаторський витвір цифрового мистецтва створювався разом із діджитал художником Олівʼєром Латою, студією DNE and Real Motion, і українською співачкою Тіною Кароль, яка стала моделлю цього проекту. Сукня має вишиті цифровим засобом слова любові і надії, що уявно окреслюють кордони України. 

Lever Couture та креативна команда розробила цифрову сукню. І будь-хто, маючи доступ до електронного девайсу, може завантажити листи любові, що будуть інтегровані у кутюрну сукню ручної роботи. Сукня ручної роботи поступово перетворюватиметься на витвір, символом якого буде кожне повідомлення любові до України.

Багаторічні прихильники Lever Couture такі, як Міла Йовович, Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма, Віра Фарміга, об’єдналися, щоб підтримати дизайнерів і команду. 

Цифровий витвір мистецтва, так само, як і сама сукня, буде пожертвувана народу України, та виставлена на аукціон, кошти з якого будуть направлені на гуманітарні потреби. 100% усіх зібраних коштів будуть передані Фонду Олени Зеленської.

Читайте також: Барокова мрія: українська режисерка Таня Муіньо зняла кампанію Dior

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).