Вийшов дебютний міні-альбом нового проекту Сергія Жадана

Новости
27.02.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сергій Жадан, Олег Каданов («Оркестр Че») та Євген Турчинов («Собаки в космосі») записали дебютний міні-альбом «Де твоя лінія?» в рамках проекту «Лінія Маннергейма».

До релізу увійшли 5 треків, записаних протягом останніх місяців. Деякі з них можна було почути раніше під час виступів колективу. За кілька днів відбудеться прем’єра кліпу, створеного у межах проекту. Наприкінці березня «Лінія Маннергейма» вирушає у презентаційний тур. Список міст, де відбудуться концерти, оголосять вже незабаром.

«“Лінія Маннергейма” — це проект, який об’єднує в собі різні концепції звучання, відновлює розгромлені комунікації, зашиває реальність струнами і жилами. “Лінія Маннергейма” — це наче звукова стіна, яка стримує проникнення тиші в твою реальність, це сигнал для тих, хто намагається вигребти з чорної води на берег, для тих, чиє почуття ритму межує з почуттям любові і чиє розуміння акустики переплітається з розумінням законів природи», — пояснюють сутність альбому учасники проекту.

Платівку записали на харківській «Студії О!» за участі Сергія Жадана (голос, тексти), Олега Каданова (гітари, голос, музика), Євгена Турчинова (гітари, голос, музика) і Дмитра Зінченка (барабани, бас, синтезатор, гітара, запис, зведення).

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
24.09.2018
Loewe
Сумка
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).