Образ дня: Адель в чорній сукні Armani на концерті в Лас-Вегасі

Новости
23.01.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Довершеності образу додають макіяж та аксесуари
ПОДЕЛИТЬСЯ

Співачка Адель опублікувала у своєму інстаграмі серію фотографій із останнього концерту. На одній із цих світлин вона вдягнута у чорну сукню з вирізом від Armani. Доповнює її образ витончений макіяж у коричневих відтінках зі стрілками, а також аксесуари — чорні сережки та золотий браслет.

На світлинах, опублікованих Адель із підписом “Тиждень 8” (швидше за все йдеться про номер тижня, коли відбувся перформанс), співачка ділиться пам’ятними моментами із концерту. На одному з фото знаменитість спілкується зі зворушеними шанувальниками, а інший знімок демонструє чоловіка, який робить пропозицією своїй коханій, просто-таки під час концерту співачки.

Нагадаємо, що Адель наразі проводить свої концерти під назвою Weekends with Adele в Лас-Вегасі. Перформанси співачки відбуваються із 18 листопада 2022 року та будуть тривати до 25 березня 2023 у вигляді п’ятничних і суботніх вечірніх шоу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).