Louis Vuitton демонструє міцні зв’язки моди з мистецтвом на виставці Art Basel у Маямі

Новости
01.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Колаборації бренду зі світовими художниками у різних колекціях
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton представить обрані роботи найвідоміших художників світу в рамках Art Basel у Маямі. Серед видатних мистецьких колаборацій, представлених у залі Louis Vuitton, — дві воскові фігури Яйої Кусами, створені самою художницею, скульптура панди Такаші Муракамі на вінтажній скрині Louis Vuitton, картини Річарда Прінса, фотографії Жана Ларів'єра та вже культова колекція Artycapucines.

З нагоди 10-ї річниці першої співпраці Louis Vuitton з Яйої Кусамою вперше буде показано ексклюзивні нові твори, які стануть тизером їхньої майбутньої спільної роботи. Участь у 20-му ювілейному ярмарку Art Basel Miami Beach підтверджує тісний зв'язок бренду з мистецтвом, який розпочався майже століття тому. Тоді Гастон-Луї Віттон, онук засновника дому, почав запрошувати художників до співпраці у створенні реклами та флаконів для парфумів.

З 1988 року Louis Vuitton продовжує цю традицію, співпрацюючи з деякими з найвідоміших діячів у сучасному мистецтві та дизайні, включаючи Сола Левітта, Джеймса Розенквіста, Сезара та Олафура Еліассона, а також виступаючи куратором виставок для таких художників, як Софі Калле, Ден Флавін, Стів Ейч Сі Квін, Катаріна Гросс та Ернесто Нето, в галереях своїх магазинів.

У 2014 році Louis Vuitton відкрив у Парижі знаковий Фонд Луї Віттона, спроєктований Френком Гері, підтвердивши свою незмінну місію — доносити найкращі зразки сучасного мистецтва до нової аудиторії. 

Louis Vuitton представить свою колекцію в рамках Art Basel Miami Beach в Західному лобі, який пройде з 1 по 3 грудня 2022 року в конференц-центрі Маямі-Біч.

Читайте також: Louis Vuitton відкриває унікальний простір: музей, магазин подарунків, кафе та магазин шоколаду

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).