Родинне тепло: Львів’яни запрошують переселенців відсвяткувати Великдень разом

Новости
19.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Аби подарувати частину сімейного затишку
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Львові організували акцію "Великдень як удома". Для цього організатори пропонують жителям міста запросити до себе у гості вимушених внутрішніх переселенців. На меті акції – подарувати частину сімейного затишку тим, хто був змушений покинути свої домівки через активні бойові дії.

"Незабаром Львів наповниться атмосферою Великодня. Очікуємо, що наша ініціатива не лише зігріє серця людей, що вимушено залишили свої домівки, а й подарує справжній домашній затишок у колі близьких та нових знайомих. "Великдень як удома" хоче об’єднати у святкуванні всі куточки країни, бо ми всі — Україна", — говорить Микола Пісенко, один з організаторів проєкту.

Для того щоб взяти участь у проєкті, потрібно заповнити форму за посиланням. Вона є спільною для переселенців та жителів Львова. Організатори проєкту проаналізують відповіді та скоординують бажаючих між собою.

Варто зазначити, що "Великдень як удома" планується у форматі Великоднього сніданку. Але, як зазначають організатори, у рамках проєкту пройде ще декілька додаткових ініціатив. Про них повідомлять на сторінці акції в соціальних мережах.   

Читайте також: Історія волонтерки Альони, яка годує друзів, їхній підрозділ та три села на нульовій лінії фронту

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).