Рітейл у Росії закривається: компанії LVMH, Kering, Chanel, Cartier, Hermes, Swarovski, а за ними Inditex та H&M пішли з ринку окупанта

Новости
05.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Пішли всі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зі вчора стало відомо, що світові модні компанії, як люксу, так і масмаркету, виходять з російського ринку. 

Так, зокрема, французькі люксові бренди заявили про припинення діяльності у Росії. Серед них – Kering (Gucci, Balenciaga, Yves Saint Laurent), Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH), Hermes, Chanel та Cartier. LVMH повідомила про тимчасове закриття 124 магазинів, а Chanel — 17. А однією з перших люксових компаній, які оголосили про вихід з російського ринку, стала Swarovski. 

Не стали осторонь і компанії масмаркету. Так, вчора з Росії пішли Mango та H&M, а сьогодні вже Inditex group (бренди Zara, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius, Uterqüe). 

Також припинили свою діяльність у Росії спортивні гіганти: Nike – пішли з ринку, а Adidas відмовились співпрацювати з російською збірною з футболу (але скоро теж підуть). 

У що і як буде одягатися населення країни-агресора, яке не може знайти сили сказати “ні” своєму президентові та його військовим злочинам проти України, ми не знаємо. Але все ще без надії сподіваємось на їхнє пробудження.

 

Читайте також: 

Chanel пожертвували українським біженцям 2 мільйони євро

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).