Український режисер зняв документальний фільм про Мадонну

Новости
08.10.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Покликання артистів — порушувати спокій
ПОДЕЛИТЬСЯ

8 жовтня відбудеться світова прем'єра документального фільму про культову особистість сучасної поп-сцени – співачку Мадонну. Madame X – режисерський дует українця Саші Касюги (Sasha Kasiuha) та португальця, лауреата премії VMA – Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені їх знають як проєкт SKNX.

SKNX співпрацює з Мадонною протягом декількох років. Фільм – їхня перша масштабна робота. До цього хлопці створили короткометражний документальний фільм про альбом 2019 року Madonna World of Madame X на Amazon Prime, який зараз доступний на YouTube.

Концерт-фільм дає можливість глядачам поглянути на турне Madame X очима Мадонни та її безстрашної персони Madame X – секретного агента, який подорожує світом, змінює особистість, що бореться за свободу та несе світло в темні місця. У нових піснях Мадонна бере участь у політичній дискусії, бореться за права меншин, жінок і спільноти ЛГБТ, а також просить американців прокинутися та усвідомити небезпеку насильства із застосуванням зброї.

Однойменний тур стартував у вересні 2019 року на сцені Бруклінської музичної академії в Нью-Йорку та завершився 8 березня 2020 року в Парижі. За цей час Мадонна дала 75 концертів в театрах США і Європи. У зйомках, крім головної зірки, взяли участь 48 виконавців, включаючи дітей Мадонни, музикантів та танцюристів з усього світу.

Уродженець Дніпра, режисер Саша Касюга, також зняв відео на честь відкриття 40-го VMA з Мадонною, став автором арт-інсталяції для Мадонни на Таймс-сквер: "Покликання артистів – порушувати спокій. Через творчість ми спілкуємося з соціумом, підштовхуємо людей задуматися про життя та його цінності. Я сподіваюся, що люди стануть більше звертати уваги на мистецтво та музику, що знайдуть в них натхнення зробити цей світ кращим. Ми всі рівні!"

Прем'єра фільму запланована на 8 жовтня 2021 року на стрімінговому сервісі Paramount +. Спочатку фільм буде доступний для перегляду в США, Латинській Америці, Австралії, країнах Північної Європи та Канаді. 

Читайте также: Сын Мадонны и Гая Ричи дебютировал как модель. Только посмотрите, как ему идут костюмы 1950-х!

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).