Гурт Måneskin випустив пісню на підтримку України

Новости
09.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
В рамках #StandUpForUkraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

Переможці "Євробачення – 2021", італійський рок-гурт Måneskin, випустили трек у рамках #StandUpForUkraine та закликали допомагати українським біженцям в усьому світі. Емоційний відеокліп, який група презентувала у своєму Instagram, знятий з кадрами зруйнованих міст України та жахів війни, вже набрав 3,6 мільйона переглядів. "Як ви спите вночі?" — риторично запитують фанатів у своїй пісні музиканти.

«Біженці в Україні та по всьому світу потребують термінової гуманітарної допомоги. Ми використовуємо свій голос, щоб вимагати дій, і ви можете це зробити. Приєднуйтесь до нас, знімайте свої відеозаклики до світу, щоб підтримати біженців, та робіть пожертви на ForUkraine.com», — зазначили Måneskin у дописі в Instagram. 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Måneskin (@maneskinofficial)

Måneskin записали цей трек у рамках ініціативи #StandUpForUkraine від організації Global Citizen, яка збирає гроші на допомогу українцям. Вони звернулися до світових зірок, таких як Селін Діон, Red Hot Chili Peppers, Елтон Джон, U2, Х'ю Джекман, Еллен Дедженерес та багатьох інших.

 

Читайте також:

Pink Floyd возз'єднались вперше за 28 років. Група записала кавер на пісню "Ой, у лузі червона калина", аби підтримати Україну

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).