"Світло, яке ми несемо": Мішель Обама анонсувала вихід своєї другої книги

Новости
25.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Друга історія після світового бестселера “Становлення”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дружина 44-го президента США Барака Обами Мішель Обама планує видати свою другу книгу, під назвою “Світло, яке ми несемо”. Колишня перша леді США опублікувала анонс нової історії на своїй сторінці у твіттері, зазначивши, що багато чого сталося після виходу її першої книги “Становлення”.

Як розповідає видавець книги, “Світло, яке ми несемо” запропонує читачам "свіжі історії та глибокі роздуми про зміни, виклики та владу". Сама Мішель Обама називає книгу "свого роду набором інструментів" і "збіркою деяких точок зору та практик, які вона знаходила протягом багатьох років, щоб допомогти собі зосередитися".

“Якщо ви знаєте своє світло, ви знаєте себе. Ви чесно знаєте свою історію. З мого досвіду, цей тип самопізнання формує впевненість, яка, зі свого боку, породжує спокій і здатність зберігати перспективу, що зрештою веде до можливості значуще спілкуватися з іншими, — і це для мене є основою всього. Одне світло живить інше. Одна міцна сім’я дає силу іншим. Одна зацікавлена ​​спільнота може запалити тих, хто навколо неї. Це сила світла, яке ми несемо”, — розповідає Мішель Обама.

Вихід книги заплановано на 15 листопада.

Свою першу книгу, “Становлення”, Мішель Обама видала чотири роки тому. Історія складається зі спогадів колишньої першої леді США про її минуле, про те, як вона змогла знайти своє призначення, про життя у Білому домі й виховання дітей. 

Читайте також: В Києві пройде другий благодійний захід "На часі". Розповідаємо про його арт-програму

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).