"Літо для всіх!": Міністерство рівності Іспанії запустило кампанію для підтримки жінок з будь-яким типом фігури

Новости
29.07.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Усі мають право насолоджуватися літом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міністерство рівності Іспанії започаткувало креативну літню кампанію, яка закликає жінок не соромитися свого тіла й виходити на пляжі під гаслом: “Літо також є нашим”. Про це повідомляє The Guardian.

На рекламному оголошенні, яке представило міністерство, зображено п’ять жінок різного віку, з різними типами фігури. Кожна з них насолоджується літнім днем на пляжі й не турбується про свій зовнішній вигляд. “Сьогодні ми проголошуємо літо для всіх, без стереотипів та естетичного насильства над нашим тілом”, — пишуть в Інституті жінок.

“Усі тіла — це пляжні тіла. Ми маємо право насолоджуватися життям такими, які ми є, без почуття провини чи сорому. Літо для всіх!” — наголосила міністерка соціальних прав Іоне Беларра.

Голова Іспанського жіночого інституту Антонія Морільяс, яка стоїть за цією ініціативою, сказала, що фізичні очікування мають неабиякий вплив на самооцінку жінок. “Різноманітні тіла, вільні від гендерних стереотипів, займають усі простори. Літо також належить нам. Вільні, рівні та різноманітні”, — написала вона на своїй сторінці у твіттері.

Читайте також: Поверніть Instagram: Користувачі створили петицію проти нових алгоритмів мережі, схожих на TikTok

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).