"Молодість" оголосила програму ювілейного 49-го кінофестивалю

Новости
07.08.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 22 по 30 серпня
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 22 по 30 серпня в Києві пройде 49-й кінофестиваль "Молодість". Цього року фестиваль святкує 50-річний ювілей.

Основною локацією фестивалю стане кінотеатр "Жовтень", де буде розташований фестивальний центр із показами конкурсної та позаконкурсних програм, в тому числі українських прем'єр. У Будинку кіно пройде серія фестивальних показів, а FEDORIV HUB стане майданчиком для проведення майстер-класів у межах "Майстерні талантів".

Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, там пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми Molodist Teen Sсreen, українські прем'єри та спеціальні події.

"Влітку 2020 року не відбувся жоден великий кінофестиваль. Ми теж шукали форми поєднання онлайн та офлайн. Без цього, на жаль, фестиваль провести неможливо. Майже щодня відбуваються зміни червоно-зеленої зони, наші іноземні гості готові приїхати до України, але певні побоювання, безумовно, існують. Завдяки підтримці УКФ ми готуємо онлайн-платформу, яка дозволить розширити наші локації", — сказав Андрій Халпахчі, артдиректор КМКФ "Молодість".

На кінофестивалі покажуть близько 150 фільмів. Детальніше ознайомитись з програмою кінофестивалю можна за посиланням.

Читайте также: Документальный фильм о мальчике из Донбасса номинировали на премию "Эмми"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).