Кохання космічних масштабів: тепла колаборація MONATIK & T.Mosca

Новости
16.11.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Співпраця, яка зігріватиме у цьому сезоні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кохання значних масштабів і колосальна кількість тепла — це основа спільної капсули виконавця MONATIK та бренду трикотажних речей T.Mosca. Дроп складається з мастхевів цього сезону: п’яти моделей светрів, фірмових шапок-біні в стилі співака, створених ексклюзивно для колаборації, а також великих в’язаних шарфів.

Палітра речей включає базові кольори, як-от молочний, пісочний, чорний і графітовий. Водночас фанати яскравих відтінків можуть звернути увагу на варіанти глибоко-синіх й чорних светрів з елементами картин, створених самим артистом.

У межах колаборації артист, відомий знаковим стилем, виступив як художник. Колекція для європейської зими містить речі із зображенням картини «Кохання космічних масштабів», що створив MONATIK та втілив в айтемах бренд T.Mosca. Головна ідея колаборації — віра в фантастичне, вільне кохання й емоційний політ у космічні враження — близька як бренду, так і виконавцю.

«Кохання завжди гріє душу й тіло. Ми разом з T.Mosca наповнили колекцію символами, які репрезентують віру в фантастичне, вільне кохання космічних масштабів. Воно дарує тепло та емоційний політ у космічні, невідомі враження», — ділиться MONATIK.

Відсоток з продажу кожної речі спрямують у «Фонд Маші», співзасновницею якого є Маша Єфросиніна. Він працює в напрямі програм психоемоційної стабілізації жінок та їхніх дітей, що втратили близьких, домівки, пережили окупацію, а були воєнні злочини, зокрема сексуальне насильство.

Упродовж першого місяця колекція MONATIK & T.Mosca  буде доступною ексклюзивно на 3 поверсі ЦУМу (вулиця Хрещатик, 38).

 

Читайте також: Шапки-біні — найстильніший головний убір у сезоні осінь-зима 23/24.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).