Золоті роки. Кутюрні речі Карла Лагерфельда для Chanel виставлять на аукціон

Новости
16.11.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Включно з культовою чорною сукнею з ланцюгами
ПОДЕЛИТЬСЯ

Французька бізнесвумен Муна Аюб володіє колекцією з більш ніж 2,700 кутюрних айтемів. З них 252 речей створені Карлом Лагерфельдом для Chanel — від ювелірних прикрас до одягу. У понеділок, 20 листопада, вони будуть виставлені на аукціон.

Торги під назвою «Золоті роки Карла Лагерфельда для Chanel з колекції високої моди Муни Аюб» проведе Maurice Auction. Лоти охоплюють роботи дизайнера початку 1990-х та середини 2010-х. Серед них вишиті мереживні сукні, класичні піджаки з вовняного крепу, костюми з лелітками, вишукані аксесуари, ремені з надписом Chanel та навіть перука Шалом Гарлоу з показу.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ці речі Муна Аюб виставляє на аукціон з кількох причин. По-перше, вони їй більше не підходять за розміром. По-друге, частину з цих речей бізнесвумен ніколи не носила, тому вона хоче надати цю можливість молодому поколінню. Упродовж майже 40 років вона дбайливо доглядала за речами авторства Карла Лагерфельда.

Муна Аюб працювала офіціанткою, коли зустріла свого колишнього чоловіка Насера аль-Рашида, мільярдера в Саудівської Аравії. Під час їхнього шлюбу вона не могла носити речі, які оголюють її руки, ноги або зону декольте. Бізнесвумен завжди захоплювалася кутюрними речами завдяки відданій праці майстрів та виступає проти швидкої моди.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вперше вона зробила кутюрне замовлення в Chanel, коли відкрила для себе дизайни Карла Лагерфельда у Vogue в 90-х. Сьогодні вона також надає перевагу високій моді для особливих нагод — весіль або Каннського кінофестивалю. Її колекція включає роботи Марії Грації К’юрі для Dior, Вірджинії Віар для Chanel і Деніела Розберрі для Schiaparelli. Частину прибутку з аукціону Муна Аюб планує передати організації Fondation des Femmes, яка спеціалізується на правах жінок та боротьбі з насильством.

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).