З'явився додаток з аудіокнигами українською

Новости
17.04.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сучасні твори, українська класика і не тільки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українці створили першу мобільну аудиокнигарню — додаток “АБУК”. Розробники додатку записують аудіокниги українською мовою на професійних студіях. Їх озвучують талановиті актори, диктори радіо та телебачення, а також самі автори творів: “Ми цінуємо авторське бачення, тому маємо колекцію книжок, начитаних самими письменниками. Тексти творів або їхніх україномовних перекладів відтворюються за друкованою версією, без скорочень чи адаптації”, говориться на сайті книгарні.

Зараз в АБУК” можна послухати “Антену” Сергія Жадана, “Московіаду” Юрія Андруховича, “Ініціацію” Люко Дашвар та книги сучасних українських авторів Андрія Любки, Василя Шкляра, Любка Дереша та Сергія Лойка. В аудіобібліотеці також доступна класика української та зарубіжної літератури — від “Лісової пісні” Лесі Українки до оповідань Едгара Аллана По.

АБУК” доступний для скачування в App Store та Google Play. Книги можна придбати в додатку від 100 гривень, окремі твори безкоштовні.

 

Читайте также: Названы лауреаты Пулитцеровской премии — 2019

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.05.2019
Prada
Шляпа
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).