Шість років особистих переживань у першому трейлері документального фільму Селени Гомес "Мої думки і я"

Новости
12.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від Apple TV
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Мережі з’явився перший офіційний трейлер нового документального фільму Селени Гомес "Мої думки і я". На сторінці Apple TV в YouTube його переглянули вже більше мільйона користувачів. Прем’єру шоу заплановано на 4 листопада цього року.

"Мої думки і я" розкаже про особисті переживання співачки й акторки за останні шість років її життя. Стрічка торкнеться любовної історії Селени Гомес, її захворювання на вовчанку та психологічних проблем, з якими знаменитість зіштовхнулася на шляху до слави. "Я не хочу бути супервідомою, але, якщо я тут, я маю використовувати це на благо", – говорить Селена Гомес у трейлері фільму.

Нагадаємо, наприкінці вересня цього року співачка представила дебютний тизер документальної картини "Мої думки і я". Тоді Селена Гомес зізналася, що проєкт буде відвертою історією про її життя. "Мій мозок і я. Іноді ми не ладимо, і тоді стає важко дихати. Але я б не стала нічого змінювати", – зізнавалася Гомес.  

Читайте також: За що Каньє Веста заблокували в інстаграмі та твіттері

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).