Тепер в ЄС: “Нова пошта” запускає власну авіакомпанію

Новости
31.01.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Закінчуються тестові польоти
ПОДЕЛИТЬСЯ

Навесні 2023-го відділення “Нової пошти” з’являться в Німеччині, Литві, Чехії та Румунії. Про це повідомляє “Forbes Україна”.

3 березня 2023-го власна авіакомпанія “Нової пошти” — Supernova Airlines розпочне перші комерційні рейси. “Закінчуються тестові польоти”, — розповів Forbes співзасновник “Нової Пошти” В'ячеслав Климов.

“Ми віримо в ЗСУ й розуміємо, що швидка та безпечна логістика надважлива для прискорення нашої перемоги та для забезпечення українців необхідними товарами”, — зазначають на вебсайті “Нової пошти”.

Supernova Airlines здійснюватиме власні вантажні перевезення двома літаками АН-26, які були взяті в лізинг в компанії Expedition Aviation. Тепер “Нова пошта” не залежатиме від наявності вільного місця в літаках інших компаніях. АН-26 перевозитиме вантажі лише всередині Європи та базуватиметься в Польщі.

У “Новій пошті” також додали, що після закінчення війни Supernova Airlines здійснюватиме рейси з українських міжнародних аеропортів “Бориспіль” та “Львів”, однак поки українське небо закрите для польотів — авіаційні перельоти відбуватимуться з найближчих європейських аеропортів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).