У рамках офіційної програми «Євробачення» в Києві відбудеться Kyiv Art Week за участі 23 галерей із 5 країн світу. Кияни та гості столиці зможуть не тільки побачити роботи всесвітньо відомих авторів, від Пабло Пікассо до Альберто Джакометті, але і спробувати себе в ролі художника. З 4 по 7 травня 2017 року в столиці вдруге пройде Kyiv Art Week. Тиждень мистецтва ― відомий міжнародний формат, який дозволяє глядачеві за короткий проміжок часу познайомитися з усіма типами мистецтва. Головною подією Art Week, що поєднає 5 музеїв та десятки виставкових проектів, стане арт-ярмарок, який збере в приміщенні БЦ «Торонто-Київ» 23 галереї з 5 країн світу. В рамках спеціального проекту Kyiv Art Week презентує «Музей приватних колекцій» ― вибрані твори мистецтва, які зберігаються в приватних колекціях і раніше не експонувалися. Серед художників, роботи яких будуть представлені, є визначні імена: Пабло Пікассо, Хельмут Ньютон, Рой Ліхтенштейн, Роберт Індіана, Девід Хокні тощо.
«Kyiv Art Week створено силами кураторів, культурних менеджерів міста, експертів у сфері мистецтва, низки приватних та корпоративних ініціатив. Ми впевнені, що майбутнє за форматами, які поєднують бізнес та культуру, ― говорить куратор та організатор Kyiv Art Week Євген Березницький. ― Також я радий оголосити, що один із українських художників, роботи якого будуть представлені в рамках Kyiv Art Week, отримає спеціальну премію Eterna Art Prize – поїздку на Венеційську бієнале 2017».
«Ми раді, що зможемо познайомити киян та гостей міста з роботами всесвітньо відомих авторів, ― говорить куратор Ігор Абрамович. ― Символічно, що пересічному глядачеві робота Liberte, from: Memoire de la Liberte визначного митця ХХ століття Роя Ліхтенштейна нагадує український прапор. Насправді ж вона була створена у 1991 році та пізніше презентована в ООН у проекті, приуроченому до святкування прийняття Загальної декларації прав людини».
Крім цього, в рамках Kyiv Art Week відбудуться 5 музейних виставок, численні майстер-класи та лекції. Освітню програму другого Kyiv Art Week розробила кураторка та арт-критик Лізавета Герман.