Карл Лагерфельд створив колекцію каблучок на заручини

Новости
31.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Успішний дизайнер зайнявся ювелірними прикрасами. Одна з найбільших північноамериканських ювелірних компаній Frederick Goldman запропонувала дизайнеру стати автором колекції обручок. 82-річний Лагерфельд прийняв цей виклик — і вже восени наречені зможуть придбати кільця з написом Karl на внутрішній стороні. Першими покупцями зможуть стати наречені з Америки, Канади, Австралії та Великобританії. Ціна прикраси тримається в таємниці.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-05-31 at 14.23.15

Успішний дизайнер зайнявся ювелірними прикрасами. Одна з найбільших північноамериканських ювелірних компаній Frederick Goldman запропонувала дизайнеру стати автором колекції обручок. 82-річний Лагерфельд прийняв цей виклик — і вже восени наречені зможуть придбати кільця з написом Karl на внутрішній стороні.

Screen Shot 2016-05-31 at 14.23.05

Першими покупцями зможуть стати наречені з Америки, Канади, Австралії та Великобританії. Ціна прикраси тримається в таємниці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).