Дмитро Козацький (Орест) з полку "Азов" створив короткий фільм про останній день на "Азовсталі"

Новости
21.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Та передав відео документалістам
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пресофіцер полку "Азов" Дмитро Козацький, з позивним Орест, створив фільм-прощання про останній день на "Азовсталі" та передав його об'єднанню документалістів BABYLON'13.

Воїн зафільмував життя на розбомбленому меткомбінаті за день до того, як військових (і самого Ореста) вивели на тимчасово окуповані території.

"Орест, голова пресслужби полку "Азов", перебував на "Азовсталі" з початку оточення Маріуполя. Напередодні свого виходу з розбитого заводу він зняв щемливий фільм-прощання", – додали у BABYLON'13.

З початку травня військовий активно публікував фото і відео про життя оборонців Маріуполя.

10 травня Орест у своєму твіттерi опублікував фоторепортаж із пораненими захисниками, які в нелюдських умовах і з тяжкими пораненнями продовжували тримати оборону "Азовсталі". Ці знімки облетіли всі світові видання.

Після перемоги України на "Євробаченні" воїн опублікував відео, на якому заспівав пісню Kalush Orchestra під звуки вибухів.

12 травня Дмитро розповів трагічну історію кохання українського прикордонника Андрія, з позивним Борода, та Валерії Карпиленко з "Азову", з позивним Нава. 5 травня пара одружилася прямо на "Азовсталі". За три дні Андрій загинув. 

20 травня, перед виходом з меткомбінату, він опублікував свої роботи у найкращій якості та попросив надсилати їх на всі можливі фотоконкурси.

Орест разом зі своїми побратимами обороняв Маріуполь 84 дні.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).