Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться восени в онлайн-форматі

Новости
12.05.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 25 вересня по 3 жовтня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Через пандемію COVID-19 та карантин Одеський міжнародний кінофестиваль цього року вперше відбудеться в онлайн-форматі. Фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня. 

Окрім онлайн-частини, в межах фестивалю планується проведення в Одесі традиційного open-air кіноперформансу на Потьомкінських сходах. 

"Через пандемію, яка сколихнула весь світ, індустрія івентів змушена швидко приймати важливі рішення щодо запланованих на 2020-й рік заходів. Один за одним переносяться або скасовуються масштабні фестивалі та інші міжнародні кіноподії. Найбільший кіноринок світу FILMART у Гонконгу перенесено на серпень. Відмінено цьогорічний кінофестиваль у Локарно. На наступний рік відкладено кінофестиваль у Карлових Варах. Вже відомо, що Каннський кінофестиваль, який спочатку переносили на літо, також не відбудеться цього року. Ми адаптовуємось до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, на яку вони чекають протягом року. Тож у 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії відбудеться в онлайн-форматі", - говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко. 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Odesa Film Festival (@odesa_film_festival)

"Тривалий час ми розглядали різні варіанти проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Онлайн-формат є незвичним не тільки для нас, а й для всієї кінофестивальної індустрії. Ми сприймаємо це і як новий виклик, і як оптимальну наразі можливість дати нашим глядачам те, чого вони чекають: найкращі, найякісніші фільми з усього світу та фестивальну атмосферність, яку вони відчують навіть через екрани. Ми отримали понад тисячу заявок, наш програмний відділ зараз над ними працює і тримає зв’язок із усіма, хто надіслав нам фільми. Нас підтримують наші партнери, за що ми їм дуже вдячні. Тож навіть в онлайн-форматі у програмі Одеського міжнародного кінофестивалю традиційно проходитимуть усі програмні та позапрограмні покази, а також відбуватимуться майстер-класи та пресконференції. Окрім того, в онлайн-форматі проходитиме індустрійна частина кінофестивалю Film Industry Office - очікуємо, що цього року у ній дистанційно візьме участь рекордна кількість представників української та світової кіноіндустрії", - зазначає генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.  

Також організатори повідомили, що оновлений регламент 11-го ОМКФ та інформація щодо придбання абонементів на онлайн-захід буде повідомлена найближчим часом.

 

Читайте также: Из ОМКФ с любовью: Итоговые заметки о главном кинофестивале

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).