Казкові герої, трембіти та український фольклор в новому кліпі Onuka на композицію Zenit

Новости
09.12.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Міфологія очима українських виконавців
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український гурт Onuka презентував новий відеокліп на композицію Zenit. Режисером кліпу став саунд-продюсер гурту Євген Філатов, і це вже шоста відеоробота Onuka. Композиція була написана ще в 2018 році, після виходу альбому MOZAЇКА.

За сюжетом казкові герої, під звуки трембіт, цимбалів та телинок, сходять з гір та виходять з річок і з’єднуються в спільному танку. За образи головних героїв відповідала дизайнер Леся Патока. Художниця об’єднала в костюмах елементи українського фольклору, а також додала мотиви мексиканської, японської культур та культури народів Африки.

“Я сподіваюсь, завдяки Zenit люди побачать те прекрасне, що нас оточує. Попри проблеми та негаразди, стрімкий ритм чи потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя у моменті. Ми бачимо лише те, що ми воліємо бачити”, — розповіла лідер гурту Onuka Наталія Жижченко.

Також напередодні офіційного релізу відеороботи на київському "Кураж Базарі" гурт презентував костюми з кліпу в рамках святкового вертепу, організованого разом з Малим театром. Після театрального дійства Наталія Жижченко та Євген Філатов провели аукціон, під час якого 5 масок головних героїв кліпу були продані за 39 тисяч гривень, що були направлені в спільний благодійний проєкт "Кураж Базару" та фонду "Таблеточки".

Читайте также: Джамала представила відео на пісню "Ціна правди", яка стала саундтреком однойменного фільму

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
09.04.2021
ISABEL MARANT
Куртка
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).