Модний лот на підтримку України: Бренд Oscar de la Renta продав на аукціоні сукню Сари Джессіки Паркер

Новости
01.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Наряд з прем'єри "І просто так..."
ПОДЕЛИТЬСЯ

31 березня модний дім Oscar de la Renta організував благодійний аукціон спільно з платформою перепродажу Encore. Головний лот – сукня Сари Джессіки Паркер з прем’єри сиквелу «І просто так…» у грудні 2021 року. Аутфіт продали за $ 7 500, стартова ціна сягала $ 5 000.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Oscar de la Renta (@oscardelarenta)

Коктейльна сукня перекликається з культовим образом героїні Керрі Бредшоу – легендарною спідницею-пачкою. Аутфіт для прем’єри «І просто так…» створювали 158 годин у нью-йоркському ательє Oscar de la Renta. На сукні з шовкового шифону є ручна вишивка у формі магнолій.

Сара Джессіка Паркер підтримала Україну з перших днів повномасштабного вторгнення, а перед аукціоном відзначила, що має за честь прощатися зі знаковою сукнею таким чином. 

До продажу на аукціоні входили й інші вінтажні творіння бренду Oscar de la Renta. 100% коштів жертвують на спеціальний рахунок UNICEF, щоб підтримати українців.

 

 

 

Читайте також: "Головний убір замінили бинти війни": Портрет пораненої під Чугуєвом українки продали за 100 тисяч доларів

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).