Viva Magenta! Pantone назвав головний колір 2023 року

Новости
02.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сила й оптимізм
ПОДЕЛИТЬСЯ

Інститут кольору Pantone традиційно оголосив відтінок майбутнього року. Ним було обрано Viva Magenta, що знаходиться в палітрі під номером 18-1750. Колір має холодний відтінок, а також червоні та малинові ноти.

Viva Magenta експерти Pantone називають динамічним та оптимістичним кольором. Він символізує швидкоплинні зміни, у яких живе сучасне покоління. Колір Viva Magenta має спонукати до самовираження без будь-яких обмежень.

"Потреба у спокої як бальзамі виникла після подій останніх трьох років, але також нам усім потрібна енергія, щоб подолати ці наступні перешкоди — куди б вони нас не привели", — розповідає про Viva Magenta виконавча директорка Pantone Леатріс Ейсман.

У той час як інші колористи вважають червоний "агресивним кольором", Pantone упевнений, що цей відтінок символізує волю та внутрішню силу. Інститут кольору порівнює Viva Magenta з "кулаком в оксамитовій рукавичці".

"Червоний дійсно набирає популярності майже у всіх сферах, які ми вивчали: розваги, мистецтво і не тільки. І, звичайно ж, ви бачили, наскільки сильним був червоний колір у фешн-сфері", — зазначають у Pantone.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих для життя міст у 2022 році

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).