Must visit: благодійний сейл бренду Paskal на виробництво маскувальних сіток для ЗСУ

Новости
19.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Субота, 20 травня, готель Bursa
ПОДЕЛИТЬСЯ

З другого дня повномасштабної війни Paskal допомагає українській армії, виготовляючи маскувальні сітки. За час вторгнення бренду вдалося передати понад 2 000 квадратних метрів сіток спецпідрозділу Kraken, 3 танковій бригаді, 5 окремій штурмовій бригаді та іншим частинам Збройних Сил України.

У суботу, 20 травня, Paskal проведе благодійний розпродаж архівних колекцій, аби створити ще один кілометр маскувальних сіток. "Захисники кажуть, що камуфляж якісний і чудово маскує, але має єдиний недолік: «треба ще", — ділиться бренд.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от PASKAL (@paskalclothes)

У рамках сейлу бренд представить образи з колекції spring-summer - 2023, у тому числі культові сукні з метеликами та квітами, виготовлених в лазерній техніці. Саме завдяки такому дизайну Paskal став впізнаваний як в Україні, так і за її межами.

Захід пройде в київському готелі Bursa з 12:00 до 20:00. Усі виручені кошти бренд Paskal спрямує на створення сіток для української армії.

 

Читайте також: Що потрібно знати про Український музей сучасного мистецтва

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).